pattern

Oferta

Projektowanie stron

Nie masz strony - zaprojektujemy ją! Masz już stronę? Przeprojektujemy - żebyś miał więcej klientów!

Widać Cię w Internecie?

Facebook i Google to potęga. Reklamować się? - Oczywiście! Naprawdę warto!

Więcej klientów dzięki YouTube?

Chcesz mieć spot reklamowy albo film instruktażowy?

Doradzimy za darmo!

Chcesz, abyśmy doradzili Tobie w zakresie kompleksowej reklamy w Internecie? Nie ma problemu!

Profesjonalne strony internetowe!

Nie masz strony? Zaprojektujemy ją! Masz stronę? - to sprawdzimy czy dobrze działa, np. na różnych urządzeniach mobilnych, w różnych systemach operacyjnych, czy nie generuje błędów i czy dociera z informacją do Twoich klientów. Ważne! Wszystkie nasze strony internetowe są responsywne (czyli można je przeglądać np. na tel. komórkowych) i zaprojektowane według wymagań SEO (dla Google).

Ile to kosztuje? Już od 790 zł netto można mieć świetną stronę www wraz z mapką, zdjęciami (możliwość wykonania profesjonalnych zdjęć przez fotografa), podstronami oraz opracowanym przez nas tekstem i elementami graficznymi. Jeśli chcesz mieć inne wersje językowe strony - też nie będzie problemu! Pamiętaj, że dobra strona, z dobrym tekstem reklamowym (co jest równie ważne, abyś mógł sprzedać towar czy usługę) to obecnie podstawa dla każdej firmy.
Zadzwoń już dziś - porozmawiamy przy kawie i pomożemy Ci zyskać nowych klientów! Inwestujesz nieduże pieniądze, które potem wygenerują znacznie większy zysk. Zdecydowanie opłaca się.

Czy chcesz mieć więcej klientów dzięki YouTube?

Przyda się spot reklamowy! To podstawa skutecznej reklamy. Musi być tak wyreżyserowany, aby przekonał Klienta do Twoich usług. To nie tylko pokazanie tego co masz do zaoferowania, to raczej przekonanie Klienta, aby to zakupił! Dlatego nasze spoty są ciekawe, kreatywne i przekonujące. Są naładowane emocjami. Są inne od reszty nudnych filmików typu 'zobacz-co-mamy'. Dlatego są wyjątkowe - i co najważniejsze - właśnie takie filmy przynoszą efekt! Nie musisz się o nic martwić. Napiszemy scenariusz, przyjedziemy do Ciebie z profesjonalnym sprzętem foto-video i nakręcimy odpowiedni materiał. Następnie wypromujemy go w sieci oraz na kanale YouTube. Zajmiemy się wszystkim - od A do Z.

Pamiętaj, że płacąc tylko raz, Twój spot już zawsze będzie w sieci (oczywiście można go później aktualizować) - więc jest to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych form reklamy. Spot będzie dostępny nie tylko z poziomu Twojej strony, ale także z poziomu wyszukiwarki YouTube/Google/Facebook. Zadzwoń już dziś i umów się z nami na spotkanie przy kawie. Pomożemy Tobie wypromować firmę i osiągnąć większe zyski! Zobacz nasze ostatnie reklamy: reklama Leśnego Domu Seniora, reklama szkoły średniej. Dowiedz się więcej na temat naszego studia foto-video: studio.enset.pl

Doradzimy za darmo!

Chcesz, abyśmy doradzili Tobie w zakresie kompleksowej reklamy w Internecie? Nie ma problemu - zawsze doradzimy za darmo (nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem). Ponadto wszystko co dla Ciebie wykonamy będzie objęte naszą opieką i ewentualnie aktualizacją. Masz pewność, że Twoja strona czy film reklamowy nie zniknie któregoś dnia z sieci.

Możemy również zająć się reklamą na Facebooku, portalach ogłoszeniowych, forach czy blogach - bo przecież działamy kompleksowo. Jest naprawdę bardzo dużo możliwości, abyś był widoczny w Internecie. Pomożemy! Skutecznie i za nieduże pieniądze :) Zobaczysz, że zyskasz mnóstwo nowych klientów.

Obecnie Internet to podstawa reklamy. Zadzwoń już dziś - jesteśmy gotowi do współpracy!

Czy widać Cię na Facebooku i w Google?

Zainwestowanie kilkuset złotych w reklamę na Facebooku czy w Google może przynieść kilka tysięcy złotych zysku - to naprawdę się opłaca! Ważne! Działamy wg zasad white SEO! Zawsze postępujemy zgodnie z wytycznymi Meta i Google.

Nie masz fanpage'a na Facebooku lub nie masz czasu go prowadzić? Założymy go i możemy wrzucać atrakcyjne posty, aby pozyskiwać nowych klientów. Ile to kosztuje? Nie są to duże kwoty! Zadzwoń - tel. 888 693 594 - omówimy szczegóły!

Pamiętaj - klienci będą Cię szukać w Internecie - wszyscy obecnie korzystają z Facebooka i Google'a. Pomożemy Twojej firmie się rozwinąć! Zadzwoń już dziś - omówimy wszystko przy kawie lub herbacie :)

Zawsze możesz do nas zadzwonić i umówić się na niezobowiązujące spotkanie przy kawie :)

Opinie

"Pozycjonują nam stronę od kilku lat. Strona pod wieloma wyrażeniami jest bardzo wysoko w Google. Jesteśmy zadowoleni."
Sebastian Bugno, Silverado City, Bożejewiczki

"Zależało nam na kilku wyrażeniach w Google, aby ludzie po ich wpisaniu widzieli naszą stronę. I udało się - fakt po kilku miesiącach, ale już od 3 lat strona stabilnie stoi w wynikach Google."
Mariusz Kistowski, Maktech, Bydgoszcz.

"Strona zrobiona dobrze, wszystko działa OK, ja się na tym nie znam - więc oni zasugerowali projekt strony i ją wykonali. Terminowo, fachowo."
Joanna Zielińska, Toruń.

"Wykonali dla nas krótki film reklamowy. W kilka dni był już gotowy w Internecie. Także polecam."
Jacek Nowakowski, Inowrocław.